Доберіть українські відповідники до слів іншомовного походження. Анархія, апелювати, аргумент, валюта, генеральний, дебати, дефект, домінувати, електорат, екстраординарний, імідж, конвенція, координувати, легітимний, лімітуват...

Доберіть українські відповідники до слів іншомовного походження. Анархія, апелювати, аргумент, валюта, генеральний, дебати, дефект, домінувати, електорат, екстраординарний, імідж, конвенція, координувати, легітимний, лімітувати, презентація, прерогатива, пріоритет, реєструвати, репродукувати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Анархія-безвладдя, апелювати-звертатися,аргумент-доказ, валюта-грошова одиниця в країні,  генеральний-головний,дебати- обговорення,  дефект-недолік,домінувати-переважати, електорат-коло виборців, екстраординарний-особливий,імідж-образ,конвенція-угода,координувати-  погоджувати,легітимний-правомірний,лімітувати-обмежувати,презентація- захід, присвячений знайомству, прерогатива-перевага,пріоритет- першість, реєструвати-записувати,репродукувати- відтворювати.