Добра Фея з трьома дівчатками підійшла до автомата, що торгує надувними кульками. В автоматі знаходяться 6 червоних, 4 білі і 2 сині кульки. Одна кулька коштує 25 к. Дівчатка хо­чуть одержати по кульці, але одного кольору. Авто...

Добра Фея з трьома дівчатками підійшла до автомата, що торгує надувними кульками. В автоматі знаходяться 6 червоних, 4 білі і 2 сині кульки. Одна кулька коштує 25 к. Дівчатка хо­чуть одержати по кульці, але одного кольору. Автомат видає кульки випадково. Яку наймен­шу суму грошей повинна приготувати Добра Фея, щоб напевно задовольнити побажання дівчаток?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
7*25=175 Ответ:175 копеек