Добрати антонiми до фразеологiзмiв:дерти носа,свiтити ребрамии,почервонiти як рак,як кiшка iз собакою,кiт наплакав,звалитися на плечi
Ответ(ы) на вопрос:
1) тише води,нижче трави 2)---------- 3)блідніший за білу сорочку 4)душа в душу 5)кури не клюють 6)камінь з плеч
Ребрами світити в ролі прис.— про когось, щось занедбане, нужденне. Дерти носа — Пишатися, погордливо ставитись до інших. Почервоніти , як рак - стесняется )) прости по русски Як кішка з собакою - не дружать один з одним Кіт наплакав - мало Звалитися на плечі - устать после роботы , кажется )) Тут сама сотавь ! Легче будет