Добрати пприслівники з різним ступенем вияву ознаки дії тепло - тепліше

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тепло - тепліше - найтепліше; Світло - світліше - найсвітліше; Темно - темніше - найтемніше; Яскраво - яскравіше - якнайяскравіше; Тьмяно - тьмяніше - найтьмяніше; Ніжно - ніжніше - найніжніше; Мило - миліше - наймиліше;(мається на увазі почуття)
Гость
весело-веселіше- найвеселіше гаряче-гарячіше-найгарячіше швидко-швидше-найшвидкіше