Добрати спільнокореневі слова до слів рік , міст , радість , схід , женити , день , вишня , будинок , мести , вірнісь

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
рік - річний, роковина,  міст - моститити,  радість - радіти, радісний, радісно,  схід - східний,  женити - жона, день - денний, днина,  вишня - вишенька, вишневий,  будинок - будувати, будівничий, мести - вимітати, замітати, підмітати,  вірність - вірний, вірно