Добріть до іншомовного походження українські відповідникигарантія, інертний, плеоназм, консолідація, еволюція, лінгвістичний, амбіція, ідентичний

Добріть до іншомовного походження українські відповідники гарантія, інертний, плеоназм, консолідація, еволюція, лінгвістичний, амбіція, ідентичний
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
гарантія- забезпечення, порука інертний - бездіяльний плеоназм -надмірність, багатослів'я консолідація - об'єднання, зміцнення еволюція - процес розвитку лінгвістичний - мовний амбіція - гонор. самолюбство ідентичний- однаковий