Добрий день! Тема "Моє улюблене місце відпочинку на природі в місці (селі)" 1 клас природознавство: Що мені цікаво дізнатися про:__________________ Мені можуть розповісти про це (хто): _______________________ Щоб більше дізнати...
Добрий день! Тема "Моє улюблене місце відпочинку на природі в місці (селі)" 1 клас природознавство:
Що мені цікаво дізнатися про:__________________
Мені можуть розповісти про це (хто): _______________________
Щоб більше дізнатися, я можу____________________________
Тепер я знаю, що _____________________
Хід проекту
Що я буду робити:_______________________
Послідовність моїх дій (план):____________________________
Разом зі мною цей проект будуть робити :_____________________________
Потрібні такі матеріали та інструменти:
Не можемо розібратись, що писать....
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
уцйнфырфупуркффкркфрфркфрфурукфрфрур5фуруреф5рурефууивырти[latex] \pi \pi \pi \pi \pi \pi \pi \pi \pi \pi \pi \pi [/latex]