Добрий день! Тема "Моє улюблене місце відпочинку на природі в місці (селі)" 1 клас природознавство: Що мені цікаво дізнатися про:__________________ Мені можуть розповісти про це (хто): _______________________ Щоб більше дізнати...

Добрий день! Тема "Моє улюблене місце відпочинку на природі в місці (селі)" 1 клас природознавство: Що мені цікаво дізнатися про:__________________ Мені можуть розповісти про це (хто): _______________________ Щоб більше дізнатися, я можу____________________________ Тепер я знаю, що _____________________ Хід проекту Що я буду робити:_______________________ Послідовність моїх дій (план):____________________________ Разом зі мною цей проект будуть робити :_____________________________ Потрібні такі матеріали та інструменти: Не можемо розібратись, що писать....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
уцйнфырфупуркффкркфрфркфрфурукфрфрур5фуруреф5рурефууивырти[latex] \pi \pi \pi \pi \pi \pi \pi \pi \pi \pi \pi \pi [/latex]