Добрий день, треба термінова допомога. Треба написати твір-опис у художньому стилі на тему "Вулиця, яку я люблю" , речень 7-10, допоможіть будь ласка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У кожної людини є найпам'ятніші, найдорожчі місця в житті. Для мене — це моя рідна домівка, мій дім, моя вулиця. Коли я була зовсім маленькою, мої батьки одержали квартиру в новому районі на вулиці Дружби Народів. Я вважаю, що ця назва символічна, адже саме дружба між людьми є запорукою найкращих почуттів: дружба перетікає в любов, без дружби немає вірності, з дружби починається людяність.