Добрий ранок! Напиши будь ласка, як мами пестливо називали цих людей, коли вони були маленькими.Микола-Петро-Олександр-Євген-Катерина-

Добрий ранок! Напиши будь ласка, як мами пестливо називали цих людей, коли вони були маленькими. Микола- Петро- Олександр- Євген- Катерина-
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Микола - Миколка, Кольчик, Колюня, Миколайчик, Колюсік, Коля. Петро - Петя, Петрик, Петрусь, Петрусечко, Петруньо. Олександр - Саша, Сашенька, Сашуня, Сашка, Шура, Сашунька, Сашунечко. Євген - Євгенчик, Євгеша, Женя, Жека, Женьок, Женічка, Євгесік. Катерина - Катя, Катруся, Катрик, Катрусечка, Катеринка, Катруська, Катюшка, Катериночка, Катрусик.  У мене сестра Катя - як тільки на неї не кажем.