Доброго дня! Ніяк не можу вирішити задачки з хімії! Допоможіть будь ласка! Буду дуж

Доброго дня! Ніяк не можу вирішити задачки з хімії! Допоможіть будь ласка! Буду дуже вдячна! Задача #1 Оксид елемента що утворює сполуку складу RH4 містить 53,3% Оксигену. Назвіть елемент. Задача #2 Знайдіть елемент 5 групи якщо його відносна молекулярна маса= 76.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2. Mr(As)=75 1.53,3%=Mr(O2)÷Mr(EO2) 0,533=32÷х+32 х+32=60 х=28 Е- Si