Доброго вечора.Потрібно розповідь про бабине літо. Наперед вдячна!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Завжди на прикінці серпня погода псується.Стає прохолодно,ідуть дощі.А потім знову стає тепло,повертаються погожі дні,пригріває сонечко.Це настає бабине літо.Під час бабиного літа дерева і кущі ще зелені,а в саду розпускаються пізні квіти.Під час бабиного літа павучки активно плетуть павутину і розгойдуються на ній туди-сюди.Павутина літає всюди.У цей час приємно гуляти по осінньму сонячному лісі поїхати на озеро,ставок.Навкруги гарно:листя помалу жовтіє або червоніє,а погода хароша,тиха.Мені на думку прийшли такі рядки(написав сам) Як приходить бабине літо! Шелестить на деревах все листя. І пряде,і пряде без упину Павучок ніби шовк-павутину, Усміхається сонце осінне, Мерехтить поміж листом пролміння І летить над стернею,над полем Павутиння ласкаве поволі. Як приходить бабине літо Горобина всим сипле намисто. Бабине літо йде в кожну осінь З побажанням добра всим і досі.