Доброї ночі всім) Підкажіть, будь ласка, що у цій частині речення не правильно : "..., проте ми спробуємо розібратись у цій проблемі"? Вчителька виділила слово "розібратись" як мовленнєву помилку, тільки я не можу зрозуміти, що...

Доброї ночі всім) Підкажіть, будь ласка, що у цій частині речення не правильно : "..., проте ми спробуємо розібратись у цій проблемі"? Вчителька виділила слово "розібратись" як мовленнєву помилку, тільки я не можу зрозуміти, що там не так.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
розибратися. вместо розибратись.только и украинское.роз..братися.у меня нет шрифта украинского к сожалению