Добрый день помогите пожалуйста скласти розповідь на тему "Моя кімната" використовуючи іменники: Кімната, двері, вікно, стеля, стіни, коридор, шафа, стіл, стілець, тумбочка, ліжко, підлога. І до именників добрати прикметники. Д...

Добрый день помогите пожалуйста скласти розповідь на тему "Моя кімната" використовуючи іменники: Кімната, двері, вікно, стеля, стіни, коридор, шафа, стіл, стілець, тумбочка, ліжко, підлога. І до именників добрати прикметники. Дуже дякую.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Моя кімната - це найкраще місце, де я можу відпочити і розслабитися у будь-який час. Моя кімната загалом не дуже велика, проте простора та світла. Перед тим, як заходити у мою кімнату погляд, перш за все, падає на величезні двері, що так і милують око. У цій кімнаті є два невеликих вікна, через які я дивлюсь на мій садок щоранку. У самій кімнаті велику площу займає широке ліжко та сучасна шафа, куди я кладу весь мій одяг. Ліжко, у цій кімнаті дуже комфортне, тому щоразу коли я лягаю спати, розслабляюся, а вранці прокидаюся, наповнена силами. Також у моїй кімнаті є письмовий стіл і два різьблені стільці. Отже, єдине місце у моєму домі, де я можу відпочити у будь-який, вільний для мене, час ввається моя кімната