Добрый вечер. Помогите с заданием.  У меня загвоздка в дієслові поділися який це час. И для проверки: даси -майбутній час, дайте - теперішній час? Заранее спасибо! Прочитай текст. Випиши у три стовпчики дієслова минулого, тепер...

Добрый вечер. Помогите с заданием.  У меня загвоздка в дієслові поділися який це час. И для проверки: даси -майбутній час, дайте - теперішній час? Заранее спасибо! Прочитай текст. Випиши у три стовпчики дієслова минулого, теперішнього і майбутнього часу. Один господар прийшов з міста, дає своєму синові медівник та й каже: — На, Васильку! Та поділися з Петриком по щирості! — А то як діляться по щирості? — питає Василько. — Отак, синку, — каже отець. — Як переломиш медівник, то даси більшу половинку Петрикові, а собі лишиш меншу. Це називається по щирості. — То дайте Петрикові медівник, хай він ділить по щирості, — каже хитрий Василько. (За Степаном Руданським)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
минулий : прийшов теперішній : дає ;каже,поділися, питає,каже,каженазивається майбутній : діляться, даси,переломиш,лишиш,дайте,ділить,