Добрый вечер, срочно нужен стих на казахском языке не менее 8 строк про Наурыз, или Новый год, либо какой-то другой праздник.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Маған Наурыз мейрамы ұнайды.Наурыз мейрамында адамдар бір-бірін кешіріп,уайым-қайғысын ұмытады.Ал əжем мен анам наурыз көже қайнатады.Əжемнің қайнатқан көжесі өте дəмді болады .Наурыз көжеге жеті тағам қосады.Олар:ет,күріш,су,сүт,мейіз,картоп,тұз.Біз наурыз мейрамында қыдырамыз.Аталар бата берсе,əжелер көже береді.Менің Наурыз мейрамым осылай өтеді.