Додай приголосний звук на початку або в кiнцi слова  щоб утворилося нове слово.                                                                                                                                                    ...

Додай приголосний звук на початку або в кiнцi слова  щоб утворилося нове слово.                                                                                                                                                                  р    луг      рано      к                                                                                                             г   оса      моря                                                                                                                 п    рак
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
луги ранок коса море раки