Додайте початки речень, поставте розділові знаки поясніть їх вживання. 1. ... а бузок ще не роцвів. 2. ... а на подвір”ї уже сухою 3. ... і робота закипіла. 4. ... і перед очима відкрилася панорама гірсь...
Додайте початки речень, поставте розділові знаки поясніть їх вживання.
1. ... а бузок ще не роцвів.
2. ... а на подвір”ї уже сухою
3. ... і робота закипіла.
4. ... і перед очима відкрилася панорама гірськогосела.
5. ... та туман застелив вибалки.
6. ... то зашумить липа під вікном.
7. ... або загляне коли-не-коли подруга.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1Літо уже настало ,а бузок ще не роцвів.
2.Ще не розтав перший сніг ,а на подвір”ї уже сухо
3. Директор з'явився і робота закипіла.
4.Подивившись на малюнок Шевченка і перед очима відкрилася панорама гірського села.
5. Сонце уже засяяло та туман застелив вибалки.
6. То соловейко заспіває , то зашумить липа під вікном.
7. Чи загляне хтось у хату або загляне коли-не-коли подруга.