Додайте початки речень, поставте розділові знаки поясніть їх вживання.      1. ... а бузок ще не роцвів.      2. ... а на подвір”ї уже сухою      3. ... і робота закипіла.      4. ... і перед очима відкрилася панорама гірсь...

Додайте початки речень, поставте розділові знаки поясніть їх вживання.      1. ... а бузок ще не роцвів.      2. ... а на подвір”ї уже сухою      3. ... і робота закипіла.      4. ... і перед очима відкрилася панорама гірськогосела.      5. ... та туман застелив вибалки.      6. ... то зашумить липа під вікном.      7. ... або загляне коли-не-коли подруга.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1Літо уже настало ,а бузок ще не роцвів. 2.Ще не розтав перший сніг ,а на подвір”ї уже сухо 3. Директор з'явився і робота закипіла. 4.Подивившись на малюнок Шевченка і перед очима відкрилася панорама гірського села. 5. Сонце уже засяяло та туман застелив вибалки. 6. То соловейко заспіває , то зашумить липа під вікном. 7. Чи загляне хтось у хату або загляне коли-не-коли подруга.