Домоможіть твір на тему моє навчання це моя робота за складним планом даю 34 бб
Ответ(ы) на вопрос:
навчання це моя робота як батьки ходять на роботу.як діти у садочок.так і ми маємо ходити до школи.бо там ми навчаємось і будем продовжувати навчатись до зовнішнього незалежного тестування.Адже школа для мене означає набагато більше ніж усе томущо без неї ніяк.Ось наприкла якщо ви будете змушені поїхати до Англії Німетчини а незнатимете мови.Ось чому я люблю ходити до школи і вважаю її моєю роботою.