Допиши реченя Одного дня гуляючи у лісі біка - Пустунка почула я к хтось йй кличе : ----- БІЛОЧКО РІДНЕСЕНЬКА ДОПОМОЖИ ! Кинулась Пустунка на голос і очам не повірила......

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
проміж гілочок застряг маленький їжачок, що набрав собі на ігольчату спинку декілька грибочків, і тепер не в змозі поворушитись.