. Допиши рядочки вірша. Небо сонечком сіяє,                                  ...  ...  зігріває. ...  ...  радіють, ...  ...  зеленіють.                                                                                         ...

  . Допиши рядочки вірша. Небо сонечком сіяє,                                  ...  ...  зігріває. ...  ...  радіють, ...  ...  зеленіють.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Небо сонечком сіяє,  наші голівоньки....  зігріває.дітки навкруги радіють,степи,поля,луги аж зеленіють