Допишіть рівняння реакцій , виберіть рівняння зі зміною ступення окиснення атомів. Укажіть для цього рівняння окисник та відновник Na+H2O= NaOH+HCl=

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Na⁰ + H₂⁺O ⇒ Na⁺OH + H₂⁰ Na⁰ - e⁻ ⇒ Na⁺ 1      2    восстановитель, процесс окисления                                2 2H⁺ + 2e⁻ ⇒2H⁰ 2    1    окислитель, процесс восстановления 2Na + 2H₂O = 2NaOH + H₂ NaOH +HCI = NaCI + H₂O