Допишіть відсутню частину, утворивши складнопідрядні допустові речення. Дарма що Київ розкинувся на горах ... ... через Київ проходили важдиві торгово-транспортні шляхи "з варягів у греки". ... у межах Києва є багато парків і с...

Допишіть відсутню частину, утворивши складнопідрядні допустові речення. Дарма що Київ розкинувся на горах ... ... через Київ проходили важдиві торгово-транспортні шляхи "з варягів у греки". ... у межах Києва є багато парків і скверів.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дарма що Київ розкинувся на горах, він був величним. Науковим фактом є те, що через Київ проходили важдиві торгово-транспортні шляхи "з варягів у греки". Це місто є одним з найбільших в Україні, тому у межах Києва є багато парків і скверів. Надеюсь, что помог Вам