Дополни предложения нужным словом слова могут быть исрользованы только 1 раз слова what when where who how предложения 1 do you spell your sisters name ? 2 do you visit your grand parents? 3 do you usually spend your winter h...

Дополни предложения нужным словом слова могут быть исрользованы только 1 раз слова what when where who how предложения 1 do you spell your sisters name ? 2 do you visit your grand parents? 3 do you usually spend your winter holidays ? 4 do you usually play with ? 5 is ringing now?-a bell
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1How  do you spell your sisters name ? 2  when do you visit your grand parents? 3  where do you usually spend your winter holidays ? 4  who do you usually play with ? 5 what  is ringing now?-a bell