Дополнить письмоHello!I am from_______________.My hobby is____________________.___________ is my favourite sport.What is your_________________?What is your favourite_____________?Bye,____________________

Дополнить письмо Hello! I am from_______________. My hobby is____________________. ___________ is my favourite sport. What is your_________________? What is your favourite_____________? Bye, ____________________
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hello! I am from Russia. My hobby is play the gitar. Swimming is my favorite sport. What is your hobby? What is your favorite sport? Bye, it was nice to talk,
Гость
Russia taking photos tennis name? music? Bye, Kseniya