Допоможіть розвязати задачу. 72 км за течією моторний човен пройшов за 4 години. Проти течії цю відстань човен подолав за 6 годин. На скільки кілометрів швидкість руху човна з
Допоможіть розвязати задачу. 72 км за течією моторний човен пройшов за 4 години. Проти течії цю відстань човен подолав за 6 годин. На скільки кілометрів швидкість руху човна з а течією більша від швидкості руху його проти течії?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.72/4=18км/год- за теч. швидк. 2.72/6=12км/год- проти теч. швидк. 3. 18-12=6км