Допоможіть розв"язати задачу з поясненням до кожної дії. Підлогу кімнати прямокутної форми треб

Допоможіть розв"язати задачу з поясненням до кожної дії. Підлогу кімнати прямокутної форми треб а покрити лінолеумом.Периметр кімнати -26 м,довжина-8м.Скільки грошей треба витратити на лінолеум для кімнати,якщо його ціна 84 грн.за 1м(квадратний)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
26:2-8=13-8=5м-ширина комнаты 8*5=40 м квадратных - площадь комнаты 40*84=3360грн потрібно витратити