Допоможіть скласти речення з фразеологізмами: залити за шкуру сала; два чоботи пара; правити теревелі; аж до ніг; горить під руками; як бджілка у вулику; як корова язиком злиз

Допоможіть скласти речення з фразеологізмами: залити за шкуру сала; два чоботи пара; правити теревелі; аж до ніг; горить під руками; як бджілка у вулику; як корова язиком злиз ала.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ходить вона сама не своя , бо залили за шкуру їй сала . Коля і Вася найбільші розбишаки в класі , ну два чоботи пара . До роботи ти лінива , а првити теревелі так перша . Наша Леся така вправна , що в неї усе горить під руками. Лягла мати потомленна , бо цілий день як бджілка в вулику трудилася. Де поділася моя ручка , як корова язиком злизала.