ДОПОМОГИТЕ !!!!!!!!! Складіть невелике повідомлення 5-8 речень про рослини , які є символами українського народу, дотримуючись правил уживання у-в,і-й
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Золоті степи й чарівні поля, високі гори та низькі зелені трави - все це наша ненька-Україна. Тому й не дивно, що у нашого народу є безліч символів-рослин.
Наприклад, червона калина уособлює кохання й щастя, а ось чорнобривці - рідну матір і дитинство. Могутність і довголіття символізує дуб, а тополя - дівчину та її нещаславу долю.
На мою думку, дуже важливо володіти інформацією про символи рідного краю, адже ще з самого дитинства вони є частинкою нас, тому дізнавшись більше про них, довідаєшся і багато про себе та свій народ.