Допомогите !!!! треба скласти реченя про зиму "5"чи "4" речення!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Зима найхолодніша пара року ,але, незважаючи на це, для багатьох вона є улюбленою порою року. Зима час свят і веселощів.Взимку люди зустрічають :Новий рік,  Різдво, Старий Новий рік  та день Святого Валентина. І тому зима для багатьох людей приносить радість.А діти можуть  покататися на санках, на лижах, на ковзанах, пограти в сніжки, зліпити снігову бабу. Кожна пора року по-своєму цікава,але для мене зима найцікавіша .