Допоможіть! 1.Виберіть сполуку, в якій Нітроген може виявляти лише окисні властивості: а)NH3; б)HNO3; в)HNO2; г)NO2. 2.Укажіть рівняння з максимальним і мінімальним ступенем окиснення Фосфору: а)P2O3; б)PH3; в)H3PO4; г)P4. 3.Ус...
Допоможіть!
1.Виберіть сполуку, в якій Нітроген може виявляти лише окисні властивості:
а)NH3;
б)HNO3;
в)HNO2;
г)NO2.
2.Укажіть рівняння з максимальним і мінімальним ступенем окиснення Фосфору:
а)P2O3;
б)PH3;
в)H3PO4;
г)P4.
3.Установіть послідовність речовин за збільшенням ступеня окиснення Хрому в них:
а)CrO;
б)CrCl3;
в)K2Cr2O7;
г)Cr.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2 в 3 в...............