Допоможіть будь лачочка❤ Знайдіть речення у якому неправильно вжито конструкцію з прийменником за. А)зустріч із народним депутатом відбудеться за новою адресою Б)консультаційний пункт міститься за адресою... В)листи надсилайте...

Допоможіть будь лачочка❤ Знайдіть речення у якому неправильно вжито конструкцію з прийменником за. А)зустріч із народним депутатом відбудеться за новою адресою Б)консультаційний пункт міститься за адресою... В)листи надсилайте за адресою... Г)університет розташований за адресою... Д)мешкаю за тією ж адресою.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В)листи надстилайте по адресу Д)мешкаю З тиэю ж адресою