Допоможіть , будь-ласка !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1-Наведіть приклад речення , у якому використано слова-синоніми2-Навести власний приклад фразеологізмів із зазначеними стилістичними відтінками
Допоможіть , будь-ласка !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1-Наведіть приклад речення , у якому використано слова-синоніми
2-Навести власний приклад фразеологізмів із зазначеними стилістичними відтінками
Ответ(ы) на вопрос:
1)На долині ростуть чудові,прекрасні ромашки 2)не знаю вибач.....