Допоможіть будь ласка 1)Що станеться,коли всі люди,які бувають серед природи,вириватимуть для букетів квітучі рослини у лісі й степу,на луках? 2)Що станеться,коли люди не купуватимуть букети дикорослих весняних рослин? 3)Як ти ...
Допоможіть будь ласка
1)Що станеться,коли всі люди,які бувають серед природи,вириватимуть для букетів квітучі рослини у лісі й степу,на луках?
2)Що станеться,коли люди не купуватимуть букети дикорослих весняних рослин?
3)Як ти діятимеш,якщонатрапиш серед трави на безпомічних пташенят чи звірят?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) я вважаю, що всі квітки будуть зонесені до черврної книги
2) квіток стане набагато більше!
3) я покличу дорослих, або сам допоможу їм