Допоможіть, будь ласка! 2. Який термін відповідає визначенню: «Глобальне збройне протистояння країн, у якому політичні питання розв'язуються збройними засобами, - це ...»? А. Локальний конфлікт. Б. Світова війна. В. Громадянсь...

Допоможіть, будь ласка! 2. Який термін відповідає визначенню: «Глобальне збройне протистояння країн, у якому політичні питання розв'язуються збройними засобами, - це ...»? А. Локальний конфлікт. Б. Світова війна. В. Громадянська війна. Г. Міжнаціональна війна.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
відповідь світова війна