ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЧИ ПОДТРІБНІ ТУТ ЩЕ КОМИ????? АБО ІНШІ РОЗДІЛОВІ ЗНАКИ адже відомо,що журналісти мають бути комунікабельними і на публіці відчувати себе ,як риба у воді,але я звикла боротися з труднощами,наполегливо їх пе...

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЧИ ПОДТРІБНІ ТУТ ЩЕ КОМИ????? АБО ІНШІ РОЗДІЛОВІ ЗНАКИ адже відомо,що журналісти мають бути комунікабельними і на публіці відчувати себе ,як риба у воді,але я звикла боротися з труднощами,наполегливо їх перемагати та бути відкритою до змін.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Усі знаки розставлені вірно.