Допоможіть будь ласка доповнити вірш:....................я.....................сни......................моря........................весниабо:................курка..................сміявся..................хутко....................

Допоможіть будь ласка доповнити вірш: ....................я .....................сни ......................моря ........................весни або: ................курка ..................сміявся ..................хутко .......................урвався будь ласка, дуже потрібно на затра! будь ласка!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Солодко спати люблю я Сняться мені дивовижні сни Люблю я хвилі моря І прихід весни