Допоможіть будь ласка дуже треба:Скаладіть речення з поданими слова використавши їх у ролі вставних . Запишіть речення.Можливо,напевно,отже,будь ласка.                        Взагалом має вийте 4 речення

Допоможіть будь ласка дуже треба: Скаладіть речення з поданими слова використавши їх у ролі вставних . Запишіть речення. Можливо,напевно,отже,будь ласка.                        Взагалом має вийте 4 речення
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Можливо,я сьогодні піду гуляти. Микола завтра,напевно,поїде відпочивати на дачу. Отже,завтра будуть змагання з тенісу. Будь ласка,подайте моє пальто.