Допоможіть будь ласка мені поставили таке завдання в школі "Придумай і запиши свою коротеньку історію про походження назви "Бабине літо" Я в 4 классе и это по предмету Літературне читання Дам 25 баллов Это предмет литературное...

Допоможіть будь ласка мені поставили таке завдання в школі "Придумай і запиши свою коротеньку історію про походження назви "Бабине літо" Я в 4 классе и это по предмету Літературне читання Дам 25 баллов Это предмет литературное чтение
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Є кілька думок з приводу походження терміна «бабине літо». І найпоширеніший з них з`явився ще в давнину. Згідно з цією версією, сільські жінки могли звільнитися від польових робіт і присвятити час дітям, домашнім справам тільки коли вже наступала осінь. Але для заготівлі солінь, прядіння пряжі, обробки льону представниці прекрасної статі обирали погожі дні. У бабине літо на Русі було прийнято влаштовувати застілля, зустрічатися з рідними.В європейських державах можна почути схожі на російське «бабине літо» вислови - «циганське» в Болгарії, у сербів - «Михайлова», німців - «баб`яче». А в США - «індіанське літо».Однією з ознак бабиного літа вважається летить у повітрі павутина. І срібні нитки згідно ще однієї версії порівнювали з пасмами сивого жінок. А саме бабине літо - з періодом розквіту жіночої краси. Бабиним короткий шматочок літа може називатися і в честь жіночих чар, адже кожна жінка - трохи чарівниця, здатна керувати навіть погодою.Нарешті, не можна заперечувати, що саме в середині вересня природа віддає людині якомога більше дарів, плодоносить. Тому такий час називають бабиним літом.