Допоможiть будь ласка! Менi треба написати лiтературний твiр на тему любую.
Допоможiть будь ласка!
Менi треба написати лiтературний твiр на тему любую.
Ответ(ы) на вопрос:
Диш в праці і для праці варто жить!
Лиш в праці і для праці варто жить напевне кожен з нас хоч раз вдумувався в ці слова. От і я вдумалася.
А й справді, без праці люди були б схожі на мавп, адже саме праця з мавп зробила людей. Саме завдяки праці у нас є їжа, одяг, взуття і т.д. Навіть подумати страшно що було б,якби люди не працювали! Людство не мало би грошей, країна не мала б забеспечень і фінансів на утримування громадян!! І світ би котився до гіршого. А й справді зараз в нашому тутешньому світі без праці і грошей життя практично існувати не може.
Дуже засмучує те що є такі люди які не працюють і навіть не збираються працювати! Адже саме вони котять світ донизу перетворюючись з дюдей на мавп!