Допоможіть будь ласка нам треба з віршів Т.Г.Шевченка виписати назви растеній.Допоможiть дуже треба.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
верби, дуби, клени, тополі, ковила, ряст, очерет цитати «І барвінком, і рутою, і рястом квітчає весна землю, мов дівчину в зеленому гаї!»; «Кричать сови, спить діброва, зіроньки сяють. Понад шляхом щирицею ховрашки гуляють» (!); «Вернітеся! Дивітеся — жита похилились, де паслися ваші коні, де тирса шуміла»; «На громаду хоч наплюй! Вона — капуста головата!»; «Вітер з гаєм розмовляє, шепче з осокою»; «Заквітчай голову дівочу лілеями та тим рясним червоним маком»; «Дні минають, минають місяці — село навік замовкло, оніміло І кропивою поросло»; «Широкий битий шлях — із раю, а в рай — вузенька стежинка, та й та колючим терном поросла!»; «Заросли шляхи тернами на тую країну — мабуть, я її навіки, навіки покинув!»; «Люди гнуться, як ті лози, куди вітер віє!»