Допоможіть будь ласка написати твір мініатюра на тему "Скоро канікули" використавши односкаладні та неповні речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
    Я дуже чекаю на канікули.Вони мені подобаються тому що можна гуляти,відпочивати,подорожувати.  Я мрію на цих вихідних поїхати з батьками  у Карпати там ми будемо дихати свіжим повітрям та хочемо залізти  на вершину гори Говерли.   Після того ми підемо до моїх бабусі і дідуся,вони як завжди мені приготували якийсь гостинець.У них є дуже слухняне цуценя його кличка Пухнастик. Воно  мене дуже любить.Я його завжди ласкаю.  Я дуже люблю канікули-вони чудові!