Допоможіть будь ласка написати твір на тему "Чи потрібно учням урок фізкультури"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фізкультура - найулюбленіший багатьма дітьма предмет у школі. На цьому уроці не буває нудно, бо основне, що треба робити на фізкультурі: виконувати вправи, розминку та грати у спротивні ігри. Для чого ж потрібна фізкультура? Там вчитель вчить дітей різним вправам, які добре діють на ріст та м'язи, на здоров'я та саме тіло. Фізичними вправами треба займатися не тільки на уроці, але й вдома, бо так людина буде підтримувати красиву форму та своє здоров'я.