Допоможіть будь ласка Напишіть опоаіданняна тему «Однієї суботи двоє друзів вирішили порибалити на березі» Наперед ДЯКУЮ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                 Однієї суботи двоє друзів вирішили порибалити на березі              Одного літнього дня Сергій і Петро пішли на рибалку на берег. Вони почали ловити рибку. Але Сергій почав заздрити, що в Петра більше рибки ніж в нього і сказав: - Давай будем нагонки.  - Давай. Вони почали ловити рибу і на кінець в Петра більше рибки ніж в Сергія і Сергійко почав плакати а Петрик сказав: - Ось рибка давай підемо додому і зваримо уху. - Добре.  Сказав Сергій і вони насолоджувались цією ухою і більше ніколи не грали на гонки.