ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА! (Перечислити гронуванням) 1) Основні ознаки типу членистоногі 2)Осноовні ознаки классу плазуни 3)Основні ознаки классу ссавці

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)тіло поділяється на відділи, кожен з яких складається з сегментів і виконує певніі функції :голова, груди і черевце.до всіх частиин сегментів приєднується пара членистих кінцівок. покриті хітиновиим панцером, який виконує функції захисту та завнішнього скелета.порожнина тіла змішана.кровоносна система незамкнена є серце, гемолімфа . органи дихання зябра, легеневі мішки або трахеї.переважно роздільностатеві. розвиток прямий . 2) внутрішнє запліднення і розмноження на суходолі. яйця вкриті товстою оболонкою.товста та зроговіла шкіра позбавлена залоз. легені мають систему перетенок, що збільшує їх внутрішню поверхню ребра та грудина утворюють грудну клітку дихання відбувається завдяки скороченню міжреберних м'язів.нирки вкорочені. наявна кора великих півкуль головного мозку, що пов'язано з ускладненням поведінки . 3)живородіння. вигодовування малят молоком . тіло вкрито волоссям або шерстю, яка утворена рогоподібною речовиною.теплокровність добре розвинена терморегуляція .серце 4камерне, дихаютьь легенями. кількість шийних хребців - 7 .є діафрагма яка поділена на дві частини грудну і черевну. зуби деференційовані на ікла та кутні.головний мозок добре розвинений