Допоможіть, будь ласка! П.Куліш "Чорна рада". За яких обставин Леся і Петро не могли одружитися? А. Бо стара Череваниха чинила цьому опір. Б. Дівчина була заручена із Я. Сомком. В. Через бідність козака. Г. У зв'язку з військов...

Допоможіть, будь ласка! П.Куліш "Чорна рада". За яких обставин Леся і Петро не могли одружитися? А. Бо стара Череваниха чинила цьому опір. Б. Дівчина була заручена із Я. Сомком. В. Через бідність козака. Г. У зв'язку з військовими подіями на Січі.   Сузір'я, що є щасливим для козака. А. Пса. Б. Возу. В. Чумацького Шляху. Г. Діви. Що сприяло швидкому позбавленню хвороби Петра? А. Любов до нього Лесі. Б. Цілющі ліки. В. Радість і піднесеність з приводу перемоги над Туром. Г. Смачний харч і свіже повітря.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. А. Бо стара Череваниха чинила цьому опір. 2. Б. Возу. 3. А. Любов до нього Лесі.