Допоможіть будь ласка: потрібно щоб було в алфавітному порядку, хто знає якусь програму щоб це зробити? виразкарана, виразкаоболонкамаргінальнийвідригуванняерозіядавати рецидивпостійний ниючий більздуттяперфорація, проривцироз ...

Допоможіть будь ласка: потрібно щоб було в алфавітному порядку, хто знає якусь програму щоб це зробити? виразка рана, виразка оболонка маргінальний відригування ерозія давати рецидив постійний ниючий біль здуття перфорація, прорив цироз печінки гепатит нудота блювота, блювання жовтяниця, жовтушність свербіж холецистит дрож, тремтіння жовчний тракт клиноподібний згортати(ся), коагулюватися доля долька капіляр ворітна вена печінкова артерія (вена) холестерин естроген тестостерон білірубін гемоглобін емульгатор очищуюча дія сечовина бобоподібний порожнистий діафрагма дно (органа) порожнина кардіальний м'яз-замикач воротарний м'яз-замикач складка, зморшка круговий м’яз пропепсин білок вуглевод крохмалистий сосочок язика глотка горло стравохід стравохід грушоподібний слина фермент хлоридна (соляна) кислота пептон тонкий (товстий) кишечник дванадцятипала кишка жовч підшлункова залоза крипта (залоза) жовчний міхур натрій калій порожня тонка кишка клубова кишка ворсинка сліпа кишка пряма кишка відросток червоподібний відхідник, задній прохід обмороження, відморожене місце гіпотермія (зниження температури тіла) гангрена опік синець, гематома сповільнене зрощення неправильне зрощення незрощення реанімація правець рана артеріальний венозний лімфатичний нервовий скорочувати поперечно-посмугований м’яз фасція, що огортає м’яз сарколема (плазматична мембрана) колагенове волокно місце прикріплення м'яза вкладка спиннa вісь (2 шийний хребець) периферичний протилежний привертач відвертач згинач розгинач пронатор супінатор спадковість розтягувати ревматичний поліартрит доброякісна пухлина калічити, спотворювати подагра сечова кислота зразок, проба тривалий постільний режим шина перев'язка, бандаж сухожилля зв’язка жувати черепний зволожувати лицевий шов жування хребець куприк куприк з’єднуватися шийний грудний поперековий крижовий крижі грудина ключиця клубова кістка сіднична кістка лобкова кістка пряма кишка ободова кишка сигмоподібна плечова кістка ліктьова кістка променева кістка зап'ясток п'ясток фаланга стегно колінна чашечка великогомілкова кістка малогомілкова кістка передплесно плесно прикріплення стегно, стегнова кістка зап'ясток щиколотка ребро тазовий сезамоїдна кістка сезам, кунжут зерно коліно тіло довгої кістки діафіз епіфіз епіфізарний хрящ сприяти, приводити в дію надкісниця, окістя волокнистий суглобовий захищати кіркова кістка мозкова порожнина кістковий мозок сітчаста кістка грудина
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чтобы выполнить сортировку по алфавиту в документе Word, выделите мышкой нужный фрагмент текста, выберите в меню вкладку «Главная», а затем нажмите кнопку «Сортировка» (выглядит в виде букв «А» и «Я» со стрелкой рядом). В открывшемся диалоговом окне можно выбрать порядок сортировки: по возрастанию или по убыванию. Нажмите кнопку «ОК», чтобы выполнить преобразование. 2 В таблицах Excel сортировка по алфавиту выполняется следующим образом. Выделите список, подлежащий сортировке, а затем щелкните правой кнопкой мыши на выделенных ячейках и выберите команду «Сортировка». Вам будет предложено несколько вариантов на выбор: «Сортировка от А до Я», «Сортировка от Я до А» и т.д. Щелкните на нужном варианте, и вы тут же увидите результат.