Допоможіть будь-ласка! Потрібно знайти в художній літературі чи фільмах два епізо

Допоможіть будь-ласка! Потрібно знайти в художній літературі чи фільмах два епізоди сімейних сварок і проаналізувати їх, визначивши причини, наслідки та способи конструктивного розв’язання. Буду дуже вдячна за допомогу!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фильм брилиантовая рука где жена подумала что он ушел к другой но начало деле она не разобралась что к чему в конце концов они разобралась и помирились. Но лучше посмотри фильм)))