Допоможіть будь-ласка розв'язати нерівність ,терміново потрібно (x-3)(x-5)(x-6) больше 0

Допоможіть будь-ласка розв'язати нерівність ,терміново потрібно (x-3)(x-5)(x-6)>0
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(x-3)(x-5)(x-6)>0 Решаем неравенство методом интервалов:              -                              +                            -                                      + ___________3________________5__________________6______________   [latex](3;5)\cup(6;+\infty)[/latex]