Допоможіть будь ласка. Складіть багатокомпонентні речення із сурядним і підрядн

Допоможіть будь ласка. Складіть багатокомпонентні речення із сурядним і підрядним зв'язком за поданими схемами: 1.[ ], і [ ], (який). 2.[ ], (що), а [ ], (щоб). 3.(Коли), [ ], але [ ], (бо), (бо). Спасибі)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Весна ступала босими ногами в сад, і діти раділи її цвіту, який розлітався по вітру на всі сторони. 2. Мати казала дітям, що не можна ходити самим до лісу, а малеча все одно бігла туди, щоб задовольнити свою цікавість. 3. Коли настане час, закінчиться все погане, але людям треба почекати, бо війна ще не закінчилася, бо вороги ще не відступили. П. С. Ну якось так)