Допоможіть будь ласка скласти діалог на тему "цікаві зимові канікули" там повинна бути Рд,(!?) -са Са:Рд ну і тому подібне
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт іванку! -Привіт Андрійку! -Якими цікавими були мої канікули. -Мої теж були цікавими! -А, що ти робив? - Їздив до бабусі,Грав в сніжки,катався на санчатах. -А що робив ти? -Я їздив до родичів в друге місто. -Наші канікули були цікавими!